Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ļantos

    aktív tag

    válasz Mukucs #163991 üzenetére

    Nem.

    Decából vennék ferdepadot, egykezes-kétkezes súlyzókat, kevesebb mint a feléből megvagy. Nekem most van itthon két egykezesem variálható tárcsákkal, egy haspadom meg két fekvőtámaszkeretem, kint felfogatva húzódzkodó keretem, egy lábazós zsákom és egy evezőpadom. Maradtak a régi időkből, párezreket kaptam volna érte, inkább félretettem, hátha kell oszt most pont jól jön. Heti 5 nap edzek, hétfőn volt a nemzetközi mellnap, kedden kar, ma váll, holnap hát, pénteken meg montit izzítom a hegyekbe, semmivel se szarabb mint a terem. Vagyis de, a társaság már most hiányzik, a marhulás, a specifikus gépek, a feeling. Nyitva van még itt a Cutler de mivel a gyerekek asztmásak voltak kisebb korukban így nem kockáztatok, hiába nem beteg errefele senki. A haspadon nyomtam negatívba, sima fekpadként meg scottpadnak is kiváló, hátsóvállat is megedzettem vele, meg amit csak akarsz.

    Én nem venném meg ezeket 250-be de ha már annyit rádobálsz akkor a lentebb linkelt dekás komplett gépet meg kéziket vennék és több mint elég.

    Ám elárulom a titkot, az otthoni edzés nem a megvett eszközök milyenségétől lesz eredményes hanem az akarattól. Sokkal nehezebb otthon intenzíven edzeni, a nagy edzős haverok is panaszkodnak, hogy hajlamosak ellógni. Oda kell baszni és azt mondom ha van pár súlyzód meg kellően kreatív vagy akkor beszarsz úgy meg tudod edzeni magad :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák