Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Woodslave #133293 üzenetére

    Aki hülye az hamarabb készül ki tőle, minthogy felkészülne a versenyre.
    Akik meg okosak, azok hamarabb futottak be, mintsem "futottak még" kategória maradtak volna.

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • aelod

    veterán

    válasz Woodslave #133293 üzenetére

    Hát ha valaha is átállnék a sötét oldalra:
    1) Olyan edző tanácsát kérném ki aki név a sportban
    2) Nem egy Fitbalance-ra kockáztatnék ennyit hanem akkor egy Superbody athletic minimum vagy wabba vb, NAC stb.

    Jenő már nem fog elérni sehol jó eredményt véleményem szerint. Egyszerűen eljárt felette az idő. Dícséretes, hogy még így is próbálkozik stb. ez tiszteletre méltó de valljuk be nem sok esély van már arra, hogy ő kvalifikál az O-ra. Dani egészsége rottyon van. Ha ez neki így megéri csinálja nekem 8. Azok akik meg amatőr szinten itthon televágják magukat egy Fitbalance-ra azokat nem is értem. Mit nyernek vele? Egy kupát? Egy érmet? Filléres tétel. Az ajándékcsomagban szereplő pár ezres tápkiegekről nem is beszélve. Jogosan kérdezné meg most tőlem bárki, hogy akkor én miért csinálom. Egyszerűen mert szeretem csinálni és tudom is csinálni. Ha viszont ez már mindennek a róvására menne (magánélet, anyagiak, egészség stb.) akkor bizonyos, hogy nem állnék színpadra többet. Vagy legalább is nem a hazai amatőr IFBB szövetségnél. Amiről már kialakult a véleményem és nem éppen pozitív. Előre leosztott lapok, kiskirályok regnálása, mutyik stb.

    (#133294) Zola007

    +1

    [ Szerkesztve ]

    "It's simple, if it jiggles, it's fat."

Új hozzászólás Aktív témák