Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    Úgy tűnik, a könyököm nem javul, a szélső helyzetekbe fordítva terhelés alatt elviselhetetlen. Mindegy, hogy kifelé vagy befelé fordítom. A könyök alatt és fölött 3-4 centis részen fáj, nem tudom behatárolni, valahol benn a lágy részben. Elvileg nem teniszkönyök, mert akkor a könyökcsúcson is kellene fájnia a csontnál, de ott hiába nyomkodta a háziorvos. Eddig sem voltam túl izmos, és a bal kezem amúgy is fejletlenebb volt, de már szörnyűnek látom a különbséget. A háziorvos által írható minden receptes cuccot végigpróbáltunk, így elmondása szerint csak valami szteroidos szuri lenne a következő lépcső, amihez kezdésnek adott beutalót reumatológiára, mert elvileg csak ott adhatnak ilyet. Esetleg nem tudtok valami jól érthető anyagot vagy videót a témában, hogy ez a szteroidos injekció mit jelent, hogyan működik, stb? Amiket találtam, az vagy nagyon semmitmondó, vagy annyira szakmai, hogy nem értem. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák