Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    én vagyok az egyetlen, aki szerint nem feltétlenül kell, hogy 10% alatt legyen egy jó nő testzsírszázaléka? nyilván nekem is jobban tetszenek a tökéletes alakú nők, de pl. nincs semmi bajom az arányosan telt csajokkal sem, szerintem tök nőiesek tudnak lenni (pl. liptai klaudia). a hangsúly az arányokon van. ha pl. csak a segge nagy, az is főleg az igénytelenség miatt, a melle meg kicsi, akkor az már nálam is bukta. de a nagyon pici vagy logós mell is lohasztó persze. és abszolút nem segít a szilikon, mert attól is lelankadok. az ajakfeltöltéstől meg egyenesen falnak megyek, sajnálom azokat a csajokat, akik ilyesmire vetemednek. meg nem is értem, hogy miért gondolják, hogy ezekkel a szarokkal bárkinek is jobban fognak tetszeni. tudom, önképzavar stb.
    ugyanígy tévedésben van az a férfi, aki azt hiszi, hogy attól lesz férfias, ha ki van gyúrva. pont ugyanúgy át lehet esni a ló túloldalára, mint ahogy a csajok teszik a mellplasztikával. persze sosem baj, ha egy férfi arányosan izmos, sőt. csak az a gáz, ha ezzel ki is merül a repertoár, és csak az izmaival akarja eladni magát. ez is csak egy sport, elismerem, hogy főleg a hiúság a motiváló erő mögötte, én is hiú vagyok, de akkor is csak egy sport, nem több. számomra amúgy natalie portman a legjobb nő, férfiben meg steve mcqueen. :U (úgy általában meg a kelet-európai szláv nők a legszebbek, oroszok, ukránok főleg)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák