Új hozzászólás Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    BNF-ben vásároltam a beltéri ajtókat, mint kiderült ugyanaz a Borovi ajtó van a BNF-ben is, és a Jolánál is, csak a Jola a saját portfóliójának tekinti és átnevezi a Borovival gyártatott ajtóit... (magyar városokról elnevezett ajtók)
    A BNF-ben elhangzott egy olyan állítás, hogyha tudok kedvezőbb árát az ajtókra, akkor ők is megadják az alacsonyabb árat...hát mentem egy kört ezügyben, és kiderült hogy azonos termékekről van szó, így a Jolás ajánlattal a kezemben alkudtam egy jót a BNF-nél...
    A Jolásoknál nem az ajtókkal van probléma, hanem az általuk alkalmazott beépítő brigádokkal!
    Kereskedni azért tudnak, de nem mindegy hogy kell-e fizetned a szállításért és legfőbbként milyen minőségben szerelik be a kiválasztott ajtóidat.
    Jolától van a kilincs az ajtókra, na az egy másik történet.... :)
    Kedvezményes árat kaptam a választott kilincsre, majd mennyiségi kedvezményt is, ez 16%-os megtakarítást eredményezett....rá egy héttel a praktikerben a kilincsekre tévedt a tekintetem, és ugyanazt a terméket teliárban ugyanannyiért tudtam volna megvenni mint a Jolánál a csak neked szuperakcióban! Persze tudom, a Praktikerben meg ki kell fogni egy ilyen időszakot, mert nincs mindig termékválaszték....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák