Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chronos85

    tag

    válasz Ereshkigal #720 üzenetére

    Hali,
    Eddig 2 nyilatkozat volt ebben a témában 1. folyamatosan küldik ki a meghívókat, 2. akik június (vagy július már nem emlékszek) elött íratkoztak fel azok már mind kaptak.

    Innentől találgatás: Januárban tervezik a következő frakció bevezetését, én ekkor számítanék egy nagyobb hullámra. Addig is érdemes lehet twitchen nézelődni, mert szokott lenni kulcs giveaway.

    Más, így 1 hónap után beigazolódni látszik amiket már az elején is szóvá tettem. A nagyon barátságos f2p modelnek hála, eléggé már most egysíkúvá vált a játék. Mindenki a frakciónként, 2 max 3 deckkel jön amikkel a net is teli van. Értem én hogy vannak bizonyos lapok, amik 1-1 játék stílus gerincét adják és jó esetben 3-4 lapot van lehetőséged variállni. Viszont így számomra a max napi 2 szintlépésre redukálódott a játék, jó hétközben amúgyse igazán van többre időm. De hétvégén azon kaptam magam, hogy unalmassá váltak számomra a meccsek. Bár most a HSben fel lesz kavarva az állóvíz,(így lesz mivel eltölteni a hosszú estéket), és remélem hogy januárra kitalálnak vmit, már ha tényleg szeretnének komoly játékosbázist szerezni és nem csak a rengeteg fan kérésére dobtak össze vmit.
    (
    Láttam az interjút ahol bőszen sorolták hogy mennyi mindent szeretnének, remélem hogy tényleg bekerülnek és akkor egy remek szórakoztató mese kártyás játék lehet ebből.
    )
    Üdv.: Chronos

  • saen

    veterán

    válasz Ereshkigal #873 üzenetére

    Készülődj:
    "Good News! By end of next week, everyone who signed up in 2016 will receive GWENT Closed Beta access. We’ll be sending more invitations as we go."

  • Chronos85

    tag

    válasz Ereshkigal #900 üzenetére

    Hali,
    Nah jólvan, akartam is kérdezni, h kaptál-e, de akkor csak megjött. :)
    Nálam rendesen müxik minden opció, GOGból és ha csak simán indítom úgy is. Még másik monitorra is gond nélkül áttudnám rakni (Nvidiám van). Szóval valszeg nálad lehet vmi. Esetleg nézd meg, hogy nem-e vmi 3rd program kényszeríti-e a felbontást vagy a dedikált GPU-t veszi alapnak és azért korlátozza le.

    Ami a patchet illeti, nemsok időm volt még játszani. Kinyitogattam a pakkokat, Nilfgaardból nem sok prémiumot sikerült nyitni, de még nem álltam neki gyártani. Próbálgattam a többi frakció új lapjait és tényleg mintha egy teljesen új játék lenne. Nagyon sok a változás, de nekem tetszik majd belerázódik az ember úgyis.

    Kipróbáltam a hárpiás monster nestet, amit már fentebb is említettem, közelse tűnik olyan erősnek, mint amit vártam. Aztán gyorsba összedobtam egy pókos, Vran Warriorost, hasonló mechanikával. Nah ez hatalmas fun, elég sokat is nyertem vele. Mondjuk ezt inkább a meglepetés erejének és a korai zavarosnak tudnám be.
    Még csiszolgatni kell rajta, de resetig jól elleszek vele, amúgy se tervezek már komolyan nekifeküdni.

    Ami sztem nagyon nerf gyanús az átalakított Yenn. Conjurer. A megnövelt HP-t még értem, de hogy csak az ellen oldalán sebez... Ha jó körben rakod ki simán lehozza a meccset, a 7HP miatt meg max Radovid tudja lekapni egyből, abból meg nemsokkal találkoztam.
    Apropó Nilfgaardból se sokkal kerültem össze, ok nehéz vele jól játszani, meg mindenki még csak ismerkedik vele, de jó ha a meccseim 10-20%ban volt 1-1, nyilván csak véletlen arra tévedt.
    Üdv.: Chronos

  • Chronos85

    tag

    válasz Ereshkigal #903 üzenetére

    Hali, Megnéztem még1x, nekem is 16:10es van, TVre kiraktam 16:9, majd a másik monitorra. Nálam teljesen jól hozta a méret arányokat. Skálázás is rendben ment le/fel, egyedül a Pivotot nem akarta, azt rákellett kényszeríteni windowedben, de gyanítom ez amúgyse sokakat érintene. Egyébként nem nagyon láttam, hogy máshol, más panaszkodna ilyen hiba miatt, írjál nekik hátha többet tudnak segíteni.

    A rankedhez csak annyit, hogy sztem 2k-t belehet ütni bármilyen olcsóbb deckkel, arról nem is beszélve, hogy a reset miatt betod törni a többi frakció lapjait és 1re koncentrálva sztem egy erősebbett is össze lehet hozni.

    Ha nem lesznek komolyabb változások wipe után valszeg egy monster deckkel állok neki majd én is lapokat szedni. Jó a frakció passzív és az alap leader is, egy adrenalin rushal simán fenttudsz hagyni kövi körre 2 lapot, potionnel jól buffolhatóaki. A weatheres goldenek erőssek és csak epickek. Nyílván egy bizonyos szint után kelleni fognak a legendek is, de elkezdeni biztos hogy ez a legolcsóbb jelenleg.

    Szerk: jer1cho Gondolom ez a war longshippel lenne életképes, hogy mindenkörben sebezzen random 2-t.Viszont ott van Yenn ugyanúgy epic és igaz h csak 1et sebez, de nem kell hozzá 3lapos combó.
    Lehet h Lugossal jó lenne, de azzal meg nekem az a baj hogy nemlátom értelmét egy olyan frakciónál, ahol ugye az élesztésen van a fő hangsúly.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák