Új hozzászólás Aktív témák

  • Chronos85

    tag

    válasz Ereshkigal #720 üzenetére

    Hali,
    Eddig 2 nyilatkozat volt ebben a témában 1. folyamatosan küldik ki a meghívókat, 2. akik június (vagy július már nem emlékszek) elött íratkoztak fel azok már mind kaptak.

    Innentől találgatás: Januárban tervezik a következő frakció bevezetését, én ekkor számítanék egy nagyobb hullámra. Addig is érdemes lehet twitchen nézelődni, mert szokott lenni kulcs giveaway.

    Más, így 1 hónap után beigazolódni látszik amiket már az elején is szóvá tettem. A nagyon barátságos f2p modelnek hála, eléggé már most egysíkúvá vált a játék. Mindenki a frakciónként, 2 max 3 deckkel jön amikkel a net is teli van. Értem én hogy vannak bizonyos lapok, amik 1-1 játék stílus gerincét adják és jó esetben 3-4 lapot van lehetőséged variállni. Viszont így számomra a max napi 2 szintlépésre redukálódott a játék, jó hétközben amúgyse igazán van többre időm. De hétvégén azon kaptam magam, hogy unalmassá váltak számomra a meccsek. Bár most a HSben fel lesz kavarva az állóvíz,(így lesz mivel eltölteni a hosszú estéket), és remélem hogy januárra kitalálnak vmit, már ha tényleg szeretnének komoly játékosbázist szerezni és nem csak a rengeteg fan kérésére dobtak össze vmit.
    (
    Láttam az interjút ahol bőszen sorolták hogy mennyi mindent szeretnének, remélem hogy tényleg bekerülnek és akkor egy remek szórakoztató mese kártyás játék lehet ebből.
    )
    Üdv.: Chronos

Új hozzászólás Aktív témák