Új hozzászólás Aktív témák

  • Chronos85

    tag

    válasz NyxNyxNyx #724 üzenetére

    Hali,
    Nekem ez a note is tetszik

    Nemtom, ti hogy vagytok vele vagy hányszor futottatok össze, de a jelenlegi top scoiatael deckre igenis ráfért a nerf.
    Mindig mikor ilyennel kerültem szembe, a jó öreg Miracle rúzs érzés kapott el. Pakolhatsz te le akármit, ő szépen játssza a saját tempóját. (Még a shadow stephez hasonló mechanika is benne van :) ). Csak itt nem 3x leeroy van finishernek, hanem többnyire Aglais vagy Isengrim. Lapelőnybe lehetetlen kerülni ellene, egy jól időzített bomba, igni vagy weatherrel lehet esélyed megfogni, már ha éppen nem volt rá megoldása.

    Apropó igni, szintén tetszik, hogy bár az előző patchben már nerfeltek rajta, mertek ismét hozzá nyulni és még így is játszható, de a legtöbb deckbe nem lesz autó include. Valszeg Borkh veszi át a helyét a goldos vagy sok kis hps zerg deckekben.

    Az "új" mechanikák is jól átgondoltnak tűnnek, tényleg fontos és szükséges változtatások, bár néhány HP buffot nem igazán értek, de ők biztos jópár szimuláció után arra jutottak, hogy ez jó lesz nekünk.

    Ami a weather monstert illeti, ha nem mirror volt akkor általában 1 clear sky amúgy is előfordult nemhiszem, hogy a reworked "kinyírná". Sőt figyelembe véve a jelenlegi deckek mekkora változáson fognak átesni talán még erősödni is fog. Az új Drownert biztos kifogom próbálni. :)

    Bár a kövi patchel még nemkerülnek be, de az új lapok is igéretesnek tünnek. Jó ez az ellen kiépít egy row-t, de nekem nem tetszik inkább átlököm egy olyanba amire van megoldásom.

    Nah megint jó hosszúra sikeredett, de legalább látjátok, hogy valóba érdekel a játék és sztem nagyon jó irányba mozdulnak ismét a srácok, ha ezt tartani tudják akkor nem lesz itt gond...

    Üdv.: Chronos

Új hozzászólás Aktív témák