Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nuada herceg

    őstag

    Köszönöm szépen a válaszokat Genji és kwzatz. :R

    Megnézem ezt a videót, amit linkeltél.
    Akkor "szerencsére" a szörny pakli tényleg nehéz, nem csak én vagyok béna hozzá. :D
    Szinte a nyertes (Ő szemszögéből nézve vesztes) körből is vissza tudja fordítani a dolgokat. Amikor elkezdi megenni a lapokat, meg tényleg a temetőből hoz vissza, meg ilyenek. Én meg csak nézek, hogy mennek fel a pontjai...
    Tegnap próbáltam egy kört gyakorolni vele, barátnőm ellen. ;]
    Eddig még nem vert meg, de tegnap majdnem sikerült neki... Inkább csak a szerencse játszott közre, mint a tudásom. Egy Deathwisht sem tudtam triggerelni. Annyi, hogy a graveyard-ból hoztam vissza magas pontú egységeket. Az mentett meg az utolsó körben.
    Na próbálkozok, hátha sikerül megtanulnom azzal a paklival játszani.

    Kicsit más téma, de talán nem is annyira off.
    Sokat hallottam már az Artifactról. Baráti társaságom is várja már nagyon. Én is kíváncsi vagyok, meg hát "nagy" dotás is. De tegnap fórumban olvasgattam, találtam pár képet, meg youtubeon videót, hát a grafikája nem tetszik... Olyan meseszerűnek hat, mint a Heartstone.. Annak sem tetszik a kinézete...
    Nyilván a játékélmény és a mechanika számít, de azért nekem az is sokat dob, hogy mit bámulok órákon keresztül. A Gwent viszont nagyon tetszik kinézetre is. Na de majd látjuk, mi sül ki belőle. :)

    További szép napot mindenkinek! :R

    [ Szerkesztve ]

    Értem a csíziót.

Új hozzászólás Aktív témák