Új hozzászólás Aktív témák

  • giigz

    veterán

    válasz Dluinet #5979 üzenetére

    Szűk 1 hónapja vettem, 11,8k volt darabja, Vredestein T-Trac, azóta is csak jót tudok mondani róla. Kanyarban nagyon stabil, közvetlen a kormányreakció, fékútban egyszer sem csúsztam meg vele (ABS nélkül), ma pl. szakadó esőben kellett egy nagyot fékeznem, már vártam, hogy mikor indul meg az autó, de csak nem blokkoltak a kerekek, ugyanígy szárazon, nagyon jól tapad. Halk is, volt már régebben Megane-unk, aztán Ford, Goodyear, Michelin, Conti, Bridgestone, haveromnak szintén Megane-on Barum van, másik haveromnak Astra-n Pirelli, másiknak Audi-n Hankook, de bátran mondom, hogy ez a leghalkabb gumi, amivel találkoztam. A második a Pirelli az Astra-n, de amikor felkerült az enyémre ez, egyszerűen el sem hittem, hogy ilyen halk is lehet egy gumi. Nyilván erre lehet bármit írni, hogy relatív, ezt az tudja, akinek ilyen gumija van, 175/70 R13 elég szar méret, sokat gondolkoztam a nyárin és a télin is, végül mindkettőből Vredestein-t választottam, de nem bántam meg, 100%-ban meg vagyok elégedve, és nem most először vezetek autót...

    [link] és [link]

Új hozzászólás Aktív témák