Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz Bazsee71 #40784 üzenetére

    A legjobb ha mindkettő, de alapjaiban európai piacra legyen fejlesztve, ami a hankookra és a yokohamara pont nem igaz, sokkal több terméket adnak el Ázsiában...

    Vannak ilyen sztorik néha de ez is igény függő, mivel én elvagyok az ecocontact5-el, pedig szidja mindenki... A nedves tapadása csapnivaló és kritikán aluli, de aki ezzel együtt tud élni... Bár ennek lehet az oka a keresztirányú barázdák hiánya is, de ettől még mindig hamarabb venném ezt mint a kinergyecot.

    @rbalint88: nem feltétlenül te, abban biztos voltam h te nem fogsz nekem esni, de biztosan lesz akinek csípni fogja a szemét a véleményem...
    Azért hoztam fel a polarist mert azt sokan elismerik, de johettem volna a primacy vagy a prémiumcontact sorozattal is, abból mindegyik jó volt, vagy az eagle f1-el, ezzel azt akartam érzékeltetni hogy érdekes módon egyenletes minőségben jöttek a gumik, a kinergyecoval Qru és tboldi elégedett, én hánytam tőle, de sokan eladjak az ecocontact5-t amint atveszik vele az autót, én használom elegedetten... Persze heves esőben lassítok és jobban figyelek, de nem esek le vele az útról, azért 8 éve még tesztgyoztes volt... Bridgestone-t én elvből nem vennék, de ez én vagyok, a 4 nagy gyártótól (vagy ezek másod és harmad markaibol) veszek mindig és egyik sem volt ekkora csalódás mint amiket írnak, a hs449-et leszamitva persze. :R

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák