Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Úgy mindenkinek

    Amiket leírtok igazak nem is ezt akartam hogy ezek nem így vannak

    De aki idejön kérdezni az már nagy eséllyel nem fog régi gumival, nyáron télivel közlekedni
    Így a kérdés mellé hogy mennyit megy egy évben azt is hozzá kell venni hogy milyen a kocsira, és milyen sofőrnek

    Mert ahogy az utolsó kérdező is példának, feleségének szánja gyerek hordós kocsira
    És ha ráteszi a négy évszakost és télen egy hó alatti jég réteg megvicceli az asszonykáját gyerekekkel a hátsó ülésen, jöhet az önmarcangolás hogy lehet téli gumikkal nem történik meg mert a téli gumik valamennyivel jobbak télen, és lehet hogy az a kicsi pont elég lett volna hogy ne történjen semmi, és nincs esetleges sérülés

    Nem vagyok a négy évszakos gumik ellen mint ahogy példázza hogy nemrég az öregemnek is azt vettem
    (Bár neki is jobb lett volna téli nyári külön mert már így 70évesen nem úgy vezet mint régen, csak a piszkos anyagiak miatt az most nem ment hogy most nyári, ősszel meg egy téli szett)

    Én csak azt akartam hogy nem minden sofőrnek, és nem minden kocsira jó a négy évszakos a megfelelő biztonságot figyelembe véve
    (Egy friss jogosítványos sofőrnek se ajánlanám, legyen az férfi vagy nő)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák