Új hozzászólás Aktív témák

  • parijani

    tag

    Sziasztok!

    B8 Passat-ra kell téligumit vennem, de felnivel (17") szeretném. A gumi Conti 850P lenne, de ha van jobb ajánlás, akkor azt szívesen veszem. A felnit még nem sikerült megtalálnom. A VW télikerék összeállítását is néztem, ahol árban még pont belefér a POLAR típusú felni, de nem találok róla semmilyen infót, mennyire megbízható, stb. A Corvara van még a VW-nél, de az meg árban nagyon elszállt, ezért nézegettem más forrásokat. A corvara-t megtaláltam, illetve még egy Aspen típust, ami szintén VW, de árban kb 38eFt db-ja. Ez jó lenne, de csak egy helyen találtam ami egy webáruház és nem tudom mennyire megbízható (felninet). Valaki esetleg ismeri, vagy tud ajánlani megbízható helyet, ahol felni+gumi beszerezhető normális áron? A használt felniktől félek (nem ismert előélet miatt), még néztem dezent, AEZ felniket, ezek mennyire ajánlottak, jobbak/rosszabbak, mint a VW (vagy Polar)?
    Az Aspen-t jó áron meg lehetne kapni, csak ET39-el van problémám, mert a könyve szerint ET41-re tehető fel a hólánc és ha megyünk pl sielni és szükséges, akkor nehogy probléma legyen. Amivel kaptam az autót az is ET40-es. Néztem a használtat is, de hol érdemes megnézni BP környékén, mert lehet, hogy van benne hiba, mit én nem biztos, hogy észre veszek.

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák