Új hozzászólás Aktív témák

  • front3r

    őstag

    válasz Phantomhive #945 üzenetére

    A WvW(PvE + PvP) illetve PvE-ben minden end-game, mert leszinteződsz. Illetve a most ismétlődőnek látszó eventeket ha playerek elbukják akkor egy másik event lesz, mivel láncolatban vannak. Tehát most betaban egy adott event láncolatnak a legvégét látjuk, és mivel sokan vannak, persze hogy mindig nyerünk. :) Tapasztaltam ezt, tehát tudom miről beszélek.
    Az Orr szigeten pl már event hálók lesznek, nem sima láncolatok. :)
    Meg nem kevés játékideje van a játéknak, egy majdnem egész felfedezett kezdőterület a játék világának 2%-a.

    Az Arenanet változtatni fogja a dinamikus eventeket, tehát pl fél év múlva ha visszamész egy területre teljesen más eventekkel találod szembe magad. Új dungeonokat is pakolnak majd a játékba. Ha úgy vesszük a WvW meg "örök" játékidőt ad.

    KisTücsök: Az insták(dungeonokben) adnak elég komoly lootot. A fejlesztők elmondták hogy mire kijössz onnan akkor kb teljesen máshogyan nézhetsz ki, egy teljes setet lootolhatsz. :) Ja és megéri többször is bemenni ezekbe a dungeonökbe.
    De majd többet a full game-ben.

    K_mester: Engem főleg a PvE érdekel egyelőre(!) ebben a játékban. Szerintem ez is sokkal kiemelkedőbb mint más MMO-kban. Ha úgy nézzük a PvE tartalomban is 2 játékot kapsz: A story alapút és a szabad világú PvE-t. Remélem érthető. :)

    [ Szerkesztve ]

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Új hozzászólás Aktív témák