Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz #81556480 #68690 üzenetére

    Több erőforrást eszik mint egy modernebb program, videónál semmi tömörítést nem használ és ugyan van ingyenes változata is de fizetős progi míg pl a shadowplay-t el sem kell indítani mert fut alapból a háttérben ergo biztosan nem fogsz lemaradni semmiről, videóból is visszamenőleg 5-20 percet azonnal tud menteni, több játékban is automatikusan rögzíti a halálod, gyilkosságod stb. ha beállítod, egyből töltheted is fel a progival valamelyik közösségi médiába a friss szerzeményed. Végül hogy gyakorlatilag 0 az erőforrás igénye.
    Gyakorlatilag mindenben jobb a shadowplay csak egyszer fel kell tenni és kipróbálni. Én is nagyon sokáig fraps-et használtam de amikor lemaradtam pár dologról mert úgy emlékeztem hogy fut a háttérben és nem futott, amikor véletlen lenyomtam az asztalon a videórögzítés gyorsgombját és csinált a semmiről nekem 100 giga videót stb. akkor nagy nehezen én is rászántam magam a váltásra.
    Én is ilyen vagyok hogy ha valami működik akkor nem szívesen variálom mert minek de hidd el jelen esetben nagyon érdemes a váltás. Én azt mondom ha egyszer kipróbálod a shadowplay-t az életbe el nem indítod többet a fraps-et mert értelmét veszti a program :)
    Mindenesetre én nem szeretnék senkit sem győzködni mert nekem aztán mindegy hogy ki mit használ csak leírtam az előnyeit a programnak hogy ezzel tutira nem maradsz le semmiről, ha videót rögzítenél nem kell hogy muszájból indítsd és majd történik valami érdekes vagy fölöslegesen rögzítetted a semmit hanem ha történt valami érdekes akkor csak egy billentyű kombináció és automatikusan megvan a videó az eseményről visszamenőleg és már eleve az is hogy nem kell indítgatni meg leállítani a programot. Tudom hogy indulhat a winnel együtt is a fraps de akkor meg fölöslegesen fut amíg nem indítasz játékot.

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák