Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ucli

    senior tag

    válasz GRandMaster6 #63300 üzenetére

    Szerintem egyenlő felek vagyunk, a szavunk is ugyanannyit ér.... :U

    Nem arról van szó, hogy heccből odamegyek valaki mellé és elkezdjük ütlegelni/lőni egymást. Annak teljesen más szándéka van. De ha ennyire ki akarod figurázni a szbályzatot, akkor állj ki az út közepére és várd meg, hogy elcsapjon valaki, utána hurroghatsz kedvedre. Ha valakit esetleg megölök, akkor általában hagyom neki, hogy visszaadja, persze olyan is volt már, hogy elmentem onnan, ez igaz, Mike ezáltal akkor szeretnék elnézést kérni. Viszont itt nem csak arról van szó, hogy nekemjöttél, hanem arról is, hogy hogyan (gondolok itt a stíliusra és az előzményekre). Az csak az egész dolog tetőzése volt, előtte már többen is panaszkodtak rád.Elegünk lett abból, hogy mindenkinek beszólsz, pattogsz össze-vissza, a munkát nagy ívben kerülöd miközben engem vagy mást meg szidsz ("büdösg*cizel"), hogyha meghagyjuk neked a saját gyárad terményét és már a legkisebb dologért is elkezdesz g*cizni, anyázni stb.

    (#63302) GRandMaster6: értjük mi a poént, nincs is azzal baj, de hogy egy barátomat idézzem: "a lófasznak is van vége", ez már sok volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák