Új hozzászólás Aktív témák

  • GRandMaster6

    csendes tag

    Azthiszem hiába is megyarázkodnék itt, larának es ucilnak tul nagy a befolyása itt, szoval ugyis az van amit ők mondanak. En nem szoktam szándékosan crew tagokat ölni, ellentétben veled ucil (nem a tegnapi esetre célzok), ugyanis már nem egyszer elofordult hogy kilőttél a picsába, es nemcsak engem, hanem láttam már pár másik csapattásat is. az oké hogy utánna bocsánatot kersz, persze tudja az illető hogy direkt volt, de nemszol, mivel ott volt a "bocsi". Elobb olvastam Mikesum hsz-át, ő is leirta ezt kb, csak kicsit más verzióba. Meg olyat is láttam hogy ucilnak mániája mindig rászálni valakire. Nahát haver ha ekkora kretén vagy, akkor johelyen vagy, mert ebben a játékban ezt megteheted. valo életbe gondolom nemcsináld, mert kapnál egy nagybüdös pofot, és letérdepelnél :D Csak az a baj hogy észrevételeim szerint rád nem vonatkoznak a phs szabályok, mert régi tag vagy! Skecit bevallom direkt szoktam idegesiteni, mert egyszer rámszált mikor meg semmim nemvolt (azelőtt állandoan egyutt bandáztunk, csipáztam a gyereket), de már akkoris elpicsáztam csak simán fegyverekkel, ideges lett, kitörölt a barát listárol is, azóta fuj rám! Nem én kazdtem azt sem! Lara, sajnálom hogy lehulyezel mindenki előtt, szerintem félreértés volt a mi ügyünk, lehet nemvetted eszre, de én már rájöttem. ha érdekel szolj, és leirom mi(k) volt a probléma :)

    (P:J)(P:R)
    Ha menni kell, hát menni kell(/P)(/P)

    :) :F :O

Új hozzászólás Aktív témák