Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    LoL

    Ahol nem adják adták meg a 20%-ot automatikusan vagy első említés után sem adott időn belül onnan léptem is ki.

    2015. április 14. óta játszok a játékkal a multira meg néhány hónap után mentem rá (azóta is ott ragadtam :)) ), 14lvl-esen már heist-eket toltam, mert nem agyhalott módjára játszottam és olvastam a bal felső sarokban bejövök fekete szövegablakot, a képernyő közepén alul megjelenő szöveget és figyeltem a térképet az adott feladatnak megfelelően HA valamit nem tudtam és új volt. Ami meg már lement egyszer kétszer ott már volt tapasztalat és rutin.

    Ennek köszönhetően anno (2015-ben) a kicsi szintem ellenére sokan felvettek ismerősnek SC-n akiktől azután kaptam az invet heist-re mindig mikor online voltam. Viszont mostanra ezek közül a játékosok közül gyakorlatilag senki nem játszik már a játékkal, csak néhány havonta pár közülük felnéz van pár napot amit játszik majd megint offline hetekig-hónapokig míg nem jön megint valami nagyobb frissítés.

    Azóta meg szerencsére személyes ismerősöknek és barátoknak is meglett vagy megvettem a játékot és jönnek játszani ;]

    Nem nagy varázslat csak tudni kell éppen melyik játékkal játszik az ember és mit kell csinálni :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák