Új hozzászólás Aktív témák

  • MajaG

    senior tag

    válasz bLaCkDoGoNe #5253 üzenetére

    A lényeg, hogy kedden nem kaptam meg a játékot, mert nem volt ideje a futárnak kihozni.
    Tegnap sem.Közbe folyamatosan terelt a futár cég.
    Ma végre kihozták. Lényeg a lényeg a csomagoláson rossz telefon szám volt. Nem amit megadtam a konzolvilágnak. Címnek beírva, hogy autós bolt.
    Közben én annyit írtam a konzolvilágnál a megjegyzésbe, hogy ha nem vagyok otthon vagy nem ér el a futár, oda is beadhatja.
    Ma sem hívott a futár mikor kiderült a rossz szám, a jó számon sem. Csak beb@szta a boltba. Nem valami ügyfél orientáltak.
    Konzolvilágos srácok végig korrektek voltak, facebookon, telefonon. Többször visszahívtak.
    Fájdalom díjként kaptam 1 hó liveot+ Skyrim letölthető kódot. Ez nagyon Ny-Eu-s volt.
    Meg is rendeltem tőlük most azonnal elővételben az F1 2013 classic edition-t.

    ui: Kurva bosszús meg azért voltam, mert januárba rendeltem meg a gamát. Keddre szabadnapot vettem ki. Meg az sem tetszett, az elveim miatt, hogy több lett a gta picivel mint a januári előrendeléskor. Ez így összesen nagyon kib@szta a biztosítékot tegnap délre már, de a KV-s srácok teljesen helyreállították a renoméjukat nálam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák