Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Mike #34881 üzenetére

    Én sem vettem még egyet sem... sőt igazából a Benny-féle árlistán sem igazodom ki, mert csak sima városi autókat látok, nincsen ott semmiféle extra... :B

    Másik kérdésem, látok egy csomó olyan autót ami megvásárolható armored kivitelben is. Éppenséggel vettem kettőt (Egyiksem az Insurgent, csak sima sedanok)
    Mennyire bírják a strapát? Látom, hogy az ablakai nincsenek annyira lefedve, mint a Kurumának, de viszonylag golyóálló, pár lövést, azért ráengedtem...

    Egy némelyik még jól is néz ki, elég vadállat hanggal, mondjuk a Benefactor Schafter V12, de vettem egy nagy limuzint is, ami elég lomha, de jól néz ki full feketén :D (Enus Cognoscenti, csak a sima, nem az 55-ös)

    E.C.: 5,5liter, V12, 570bhp, 8,5sec gyorsulás -> 558.000$
    E.C. 55: 6,8liter, V8, 500bhp, 7.3sec. -> 396.000$
    Benefactor Schafter LWB: 6.0 liter, V12, 650bhp, 7.1sec -> 438.000$
    Benefactor Schafter V12: ugyanezek az adatok, csak éppen 325.000 $

    Még jó, hogy vásárlás után gyűjtögettem ki így az adatokat, így bukta a több mint fél milla... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák