Új hozzászólás Aktív témák

  • icons

    addikt

    válasz krecso #2495 üzenetére

    Ja, lehet hogy lehet ilyen fizikát megváltoztató tuningot venni az autóba:) (no gravity, no grip, max grip)

    BTW ha 5 percen belül vagy, nyugodtan módosíthatod az előbbi hsz-edet! :)

    (#2496) krecso
    És igen, ahogy már írták, a IV multiját nem lehet modolni. A SA multija szerintem még mindig zseniális, mai napig játszom vele (Protect the President moddal), a pályaszerkesztő eszméletlen!! (még a legelső verziónál volt egy versenyszerver, ami mindig tele volt, és a győztes is általában pár játékos közül került ki mindig, és még a hangulat is jó volt. Sajnos nekem a mostani fullos szerverek (Cops an' Robbers, RPGg) nem nagyon jönnek be... Viszont eszméletlenül csúnya lagg volt a multiban. Látszik, hogy a játékot nem ehhez készítették, és csak utólag a rajongók tették bele. Ennek ellenére sokkal jobb lett, mint a IVé (ahol alig vannak, és sokszor unalmas is. Na meg a max létszám talán 8, míg SAban 200:D (és a bejárható terület csak kétszer akkora)

    BTW a legjobb az lenne szerintem, ha raknának bele multit, de a modderek kezébe adnának eszközöket, amikkel ki tudják használni (tehát a magas pingről, megfelelő integráltságról, stb ők gondoskodnának, de a kreativitást már a közösség tenné bele)! Meg egy jobb szerverkereső, stb sem ártana bele akkor már :)

Új hozzászólás Aktív témák