Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    Jelentem én nem vettem észre változást a Patch után bár most utoljára pont nem monitoroztam Aidaval. de FPS megvan.

    Valaki mostmár mondja már meg tényleg, hogy a francba tud úgy játtszani rendesen hogy a VRAMot kimaxolja vagy még feljebb állítja...

    Nekem a 660 GTX 2Gb-os de 1500 felett érezhetően belassul és akadozik a játék.
    1500mb körülre van állítva úgy megy 50FPS körül mindenhol fixen és nem akad csak néha elhúzza a képet...

    Ebből adódó másik kérdés. Feltesze ma grafot 1600x900 ról FullHD-ba a beállítást kicsit módosítom hogy 1500 körül maradjon a VRAM az FPS is Fix 50 körül marad mint 1600x900ba de mégis olyan irdatlanul húzza a képet meg ilyen szellem képet hagy a tárgyak után mint az állat.
    Ez mitől lehet ?

    Illetve tegnap elsőre kipróbáltam az Online 1 órára... ott is megy a fix 50FPS meg nem akad de az elején a tutorial videónál főleg, olyan szinten levan maradva a játék hogy csak na. megy az 50FPS de a komplett textúrákat úgy dobálja be utólag...
    Aztán a városban kint már jobb a helyzet de viszont elég LAGos volt. :S lehet az én netem kevés ? (10mb/0.5mb)(le/fel)

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák