Új hozzászólás Aktív témák

  • debcamp

    aktív tag

    válasz #81556480 #72 üzenetére

    Köszönöm a gyors választ!
    Tudom ,hogy pc-re jobb lenne összehozni, de az jóval nagyobb ráfordítást igényelne, mint az, hogy elhoztam tesóim 360-t, mert ők kaptak egy X1-t, plusz a gta sem a kedvencük, így X1-n nem is játszanak vele (360-on is látod, csak online 25lvl ig érdekelte őket, a story meg vagy ~40%ig se) Bezzeg én.. :DDD
    Mikor kijött pc-re, direkt készültem rá, kvázi erős(ebb) gépem volt. Végigvittem a storyt vagy 3x, de az online-t akkor még nem próbáltam ki. Aztán egyre kevesebb játékidő miatt gép lowosítás lett végül, atx konfigról itx-re, "gamer"ről netezősfilmezősre.. Most hogy hozzám került pár napja a 360, persze hogy elővettem a GTA5-t :B Most lettem kész a storyval épp tegnap..

    Jó társaság híján vagyok, mivel sosem játszottam online. De az ötlet, hogy valahogy találni egy 14napos vagy 1 hónapos live előfizetést és kipróbálni, jó! Én is gondoltam erre, de aprón akkor csak 3hónapos volt a legkisebb.
    Mivel erre a generációra (360 PS3) jött ki legelőször, így valóban erre vásárolták meg legtöbben (ahogy mondod) de azóta a nem bővítés, nem javítás és a növekvő nextgen konzol és pc terület miatt, lehet hogy sokan már oda vitték át a játékukat. Ezért kérdeztem, hogy vajon mennyien játszhatnak még 360-on..
    vagy majd kvázi egyedül járkálok a sessionökben? :D

    Megpróbálok találni egy minnél kisebb live-t és kipróbálom mi a helyzet.
    Ha vkinek van ismerőse aki kapott géphez ilyen kicsit, de nem használta fel, vagy tud szerezni stb.. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák