Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    Sziasztok!

    Szeretném újrajátszani a játékot, aránylag sokáig már el is haladtam benne, viszont most problémám akadt:
    Harboring a grudge küldetés (Packie első küldetése).
    Egy ideig minden jó, de amikor arra kerül a sor, hogy az ellopott teherautót el kell vezetni a kijelölt helyre, akkor a városban történő vezetés közben állandóan kifagy a játék, nagyjából mindig ugyan annyi idő után. (kb akkor, amikor gránátokat kellene kidobálni a teherautóból)
    Már vagy 10x próbáltam, mindig ugyan az a helyzet.
    Sajnos más aktív főküldetés nincs is, amit tudnék csinálni így most el is akadtam a játékkal.
    Próbáltam azt is, hogy valami más mellékküldetést megcsinálok előtte és utána hátha jó lesz, de nem jártam sikerrel.
    Az se működött, hogy egy kicsit más útvonalon megyek, mint amit a gps kijelöl.
    Windows 10
    Ryzen 2700x, GTX 1660S
    Hogy tudnék túljutni ezen a küldetésen?

    #KeepFightingMichael

  • guftabi96

    addikt

    válasz FoxiestFox #36948 üzenetére

    Megpróbálom legközelebb, ha ilyen van. :R
    Az a furcsa helyzet állt elő, hogy amikor már sokadjára próbálkoztam ezzel a küldetéssel, volt egy pillanatnyi áramszünet itthon és ettől kezdve egyszerűen nem tudtam életre kelteni a játékot.
    Steam-en elindítottam és nem történt semmi (rockstar launcherből szintén nem indult). Nem volt semmi hibaüzenet, semmi.
    Letöröltem, mentéseket is kitöröltem, újra letöltöttem és akkor sem indult el.

    Most újratelepítettem a gépet, adtam neki még 1 esélyt. Szerencsére elindult és a küldetést is elsőre végig tudtam csinálni. :F

    [ Szerkesztve ]

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák