Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozek

    nagyúr

    válasz Balanna #591 üzenetére

    Azért két különböző dologról beszélünk. Egyrészt 3 óra nem releváns, másrészt ott azért elég sok minden fut a háttérben. Itt meg gyakorlatilag a legnagyobb fogyasztó ki van lőve, mert csak az LCD-kijelző megy.

    Másrészt felesleges is itt üzemidőkkel jönni, mert ez is relatív. Nekem a TicWatch Pro 2020 simán elment 4 napot, most, hogy folyamatosan Skype-értesítéseket kapok (napi 90-100), így már 3 naponta töltenem kell. Ez a 168 nap (vagy akármennyi is valóságban) meg azért felesleges megint, mert ez az üzemidő csak akkor megy, ha a funkciók nagy része ki van kapcsolva. Akkor meg már nem Wear OS-es okosórát vesznek az emberek.

    #590 Rover623: Idézek a posztodból: "Nem értem: hogy "számolhattál" 168 nap üzemidőt". Én erre reagáltam, hogy hogyan számolhatott ennyit, mert ugye előtte írta, hogy számolt adat. Nem védek én semmit, mindenki azt az órát preferálja, amelyiket akarja. Én elégedett vagyok a Pro 2020-al, a többi nem érdekel. Ha más cég is kijönne ezzel az LCD-s megoldással, akkor elgondolkoznék máson is, de így nem.
    Azt megnézném amúgy, hogy egy másik Wear OS okosóra mennyit merül mondjuk egy 40 perces biciklizés során, bekapcsolt GPS-el és kijelzővel! Erre van tapasztalatom, a Pro 2020 4-5%-al megoldja, és mindig látom az időt, a sebességet, a megtett távod és az edzés hosszát. Se hozzáérni nem kell a kijelzőhöz, se emelgetni a kezem.

Új hozzászólás Aktív témák