Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xviktorx

    tag

    válasz azbest #2929 üzenetére

    Köszönöm válaszod.

    A mifi a tv-től kb. 25 centire volt, amikor megszakad az adás bizonyos időközönként. A Mifivel nézem a mytelenor tv középső csomagját és a hbo got apple tv-n és azok sosem akadnak. A 2.4-ről azért nem akarok felváltani 5-re mert a mifihez kapcsolódik 2 telefon, 2 tablet, 1 apple tv, a laptop és egy androidos xiaomi box.
    A digis alkalmazással az adás akkor is megakad és leáll caston ha semmi más nem falja a jelet. Ami viszont érdekes ha a xiaomi boxon nézem ( rátöltött alkalmazással ) akkor sosem akad. A nappaliban van a tv-re csatlakoztatva egy apple tv és a cast, a hálóban van a xiaomi boksz, de a nappaliban többet tartózkodunk. Az eszközöket meg azért nem akarom megcserélni mert a gyerekek szeretik nézni a HBO GO kids-en lévő meséket és mint tudjuk android boxra nincs NATIV HBO go alkalmazás, a meg rátelepített play alkalmazás elég gyengél muzsikál az android boxon.

  • xviktorx

    tag

    válasz azbest #2929 üzenetére

    5 ghrz kilőve, mivel a digi online csak telcsire meg tabletre töthető le és azok ( legalábbis a lenovo tabletem meg a Samsung j5 telcsim ) nem látják a 5 ghrz-et. Így ki sem tudom próbálni. A digi online-nak nincs webes felülete. Tegnap az 1 napos korlátlan hipernet-et kihasználva egy dogge x5pro telcsiről megosztva működött 5-45 percig a castos megosztás( digi sport ), de utána hálózati probléma hibával kilépett. Ma meg mifiről kb. 2 percig jó, utána elment a hang. Szerintem a digi a ludas, nem tetszik neki ha nem a saját hálózatán használják a digi online-t, legalábbis a cast-os megoldás. Mert tableten és telcsin tökéletesen megy telenor hálózatról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák