Új hozzászólás Aktív témák

  • 3L1T3

    addikt

    válasz bobojszan #248 üzenetére

    Szia,

    Szerintem semmit sem jelent, hogy te Chaos szinten játszottad az előző részeket. Inkább földhözragadt vagy, és nem látod azt hogy igen is KELLETT és JÓT tett SŐT a legjobbat tette az egész játék stílusváltozása.

    Azzal a jól bevett stílussal és fűszerezéssel a God of War nem tudott volna fennmaradni és maradandót alkotni.

    Ha eljutsz addig a részig ahol vissza kapott a Chaos Blade-et, és először kezded el azokat forgatni ráébredsz, hogy igen is eszméletlen munka volt az, hogy úgy tudták átültetni ezeket a fegyvereket és animációkat, mintha az előző részekkel játszanék.

    Mindent egybevetve, én imádtam minden részét a játéknak, egyik kedvenc szériám. De nem tudok veled egyetérteni és megérteni sem tudom azt amit mondasz. Megölték a játék lelkét? Pont hogy most kapott. Ős GOW-os vagy?! Ezeket a démonokat te szülted saját magadnak. :U :R

    ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Új hozzászólás Aktív témák