Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzs73

    őstag

    válasz lipi67 #17690 üzenetére

    Hát most jelenleg 533fsb-t nem tudok tesztelni mert e5300 van nálam az meg nem egy fsb bajnok proci.Amugy ilyen procit se láttam mégpedig jó pár megfordult már nálam.Ugye alapból 200 az fsb,és 380-ig elmegyek vele ami 90%-os húzás 1.1vtt-vel. :Y Nem kell neki emelni fsb-t de tovább nem akar menni sehogy.Most ezzel killódok,pedig nem tartom magam bénának ilyen téren.Én már nem tudom,hogy valamit elbénázok-e vagy mi van,vagy létezik ilyen.De hát mért ne létezne.Láttam már sok érdekes procit.Ez is az.
    Amugy brutál ez a Corsair Dominator 2x1Gb Ddr2 1066 KiT.Rev 5.1-es.Hát majd nem soká lessz másik procim és majd azzal tesztelem jobban ki ezeket a ramokat.3:5 tudom nem jó,írtam is.
    A lap ami most nálam van rev1.1. Hát mint mondtam ez a 6. ud3r,abból 2db rev 1.0 volt,és 4db 1.1 volt,és még 1db ud3p volt,ami rev 1.0 volt.
    Hát tapasztalatom az hogy fsb-be a legtöbbet az ud3p ment,de viszont tuningba az ment a leggyengébben,tehát több fesz kellett neki mint ud3r-be,és jobban is ingadozott benne a magas fesz.Nekem ud3p nem jött be.Ud3r-nél az a helyzet hogy szerintem a rev 1.0 úgyszintén nagyobb fsb,de ennyi.A rev 1.1 stabilabb,kevesebb dropp,és nagy fesz-nél sincs olyan nagy ingadozás.A rev 1.0-k,mindkettő nagyobbat droppolt mint az összes rev 1.1.
    Ami most van rev 1.1 pl ezt a ram tesztet ha megnézed láthatod hogy cpu-nak 1.1000v van adva biosba,everest pedig 1.088-t mutat.Akkor mennyi a dropp? 0.012v Tudom ez nem nagy fesz,fentebb azért nagyobb a dropp,de nem sokkal,de mondom laponként eltérő volt.Szóval az ud3r-nél eggyértelmű hogy a magas teljesítmény csökkent a rev1.1-nél,de a stabilitás,ingadozás,dropp javára.Volt olyan ud3r lapom,aminek ha 1.1000v-ot adtam biosba 1.056v lett,és llc-vel.Ált azért 1.072v volt a lapok többségénél.Az biztos mondjuk hogy nem a dropp számít,mert amúgy meg kit érdekel a dropp,csak az a baj hogy a nagy dropp fesz ingadozást is hoz magával,és az teszteknél nem jól jön,mert van hogy épp menne a teszt tovább,de ugye egy hirtelen ingadozás,kihegyezett feszeknél,ahol már tényleg a határon vagyunk,nem jól jön.Na hát most így ennyi,és hát persze nem biztos hogy minden így van,ez az én tapasztalatom.Biztos van aki nem így látja,én ezt tapasztaltam a lapokkal kapcsolatba,és ettől függetlenül a legjobb p45 tuning lapnak tartom én is az ud3 szériát.

    [ Szerkesztve ]

    If a second or you are the first to lose.

Új hozzászólás Aktív témák