Keresés

Aktív témák

  • DrEvil

    csendes tag

    Gondoltam leirom en is ide az ACOMP -rol a velemenyem.... nem sok jo van... kb 5 eve vettem toluk egy szamitogepet... akkoriban meg eleg lama voltam a gepekhez... igy eszre sem vettem /csak miutan az egy ev gari lejart.../ hogy a modem nem mukodik benne... es 128 Mb ram, ami benne van, 1db 64Mb/100 1db 64Mb/133 szep... na sebaj... atvetelnel kellett volna leellenoriznem... Persze ugyanebben a gepben olyanszinten behanyt a vinyo, a 3. honapban, hogy egyszeruen adtak egy masikat... hihetetlen! de egy hetig azert ultek a gepen..

    2> Tavaj ismet megkisertettem a szerencsemet, es vettem naluk egy msi notit... hiba volt... Megvettem... hazavittem... elso problema: Szerintuk 5.1 integralt hangkatya van benne, es van SPDIF kimenet is... Felhivom oket, hogy 5.1 -es hang elocsalogatasara nem kepes ez a notesz nagy mak, hiszen multimediara kell! ;) ... a gyarto hivatalos oldala szerint sem... semmi baj... osszeraknak egy ilyen noteszt... es megnezik!!!! Eltelt egy het kb mar miota nyagatom oket... Kiderul, hogy en vagyok a lama mert ebben bizony van 5.1.. csak !EN! nem birtam beallitani... Kisse idegesen megkerem oket, hogy szemelyesen bevinnem a notit, es legyenek oly kedvesek beallitani nalam... bemegyek... beallitja nekem a Windowsban a hangot... huhh... tudatom vele, hogy nem itt kellene, hanem a hangkartya beallitasinal... de ott MAX stereot lehet valasztani... hivatja a szervizfonokot.... o ertelmesebb! megnezi a hivatalos oldalt... es nincs benne! HAHH! Gyonyor! Visszamegyunk az eladohoz... kellene ezt orvosolni... erre o: Tenyleg nincs benne? Rosszul nyomtattunk ki egy csomo hirdetest... kesz... masfel het elteltevel kaptam egy audigy kulso 5.1-es hangkarit ajandekba... szuper... persze spdif kimeneteset kertem, mert a notin az sem volt..

    ----> ACOMP <----

    Soha tobbe nem vasarolok itt!!

    UI: a notihoz adtak ajandekba egy samsonite hordtaskat... ami 2 szammal nagyobb volt!

    DrEvil - Fájdalom nélkül nincs győzelem! -

Aktív témák