Keresés

Aktív témák

  • szundi1

    csendes tag

    válasz DrEvil #34 üzenetére

    Sajnálattal olvasom ezt. Kb. másfélhónapja vettem egy gericom phantom 1440-es notebookot.
    Az árához képest jól felszerelt./ tetettem bele Wlan-t így volt 150000 ft / :) kb. másfél hét használat után a dvd írójával problémák voltak
    6 dvd-t írtam addig. Már az ujraírható cd-t sem olvasta be.Na mindegy , felhívtam a szervízt és elmondtam a problémámat és kértem ,hogy ha lehetséges akkor a benne lévö PHILIPS írót cseréljék ki / a tesóm hozzáértő számítógépes ő mondta nekem , hogy a Philips nagyon rossz konsrukcio/ . Bevittem a gépet és négy nap múlva hívtak hogy kész a gép. Miután rákérdeztem a problémára közölte a szervízes: optikát cseréltek. Hazavittem az első iráskor
    látom az íroprogramban,hogy lám nem Philips az író hanem Toshiba. Ez meglepett. Azóta az író tökéletesen működik és a gép is. Remélem ez így is marad! :)

  • muktaros

    csendes tag

    válasz DrEvil #34 üzenetére

    Udv,
    egy sajat velemeny:
    Nekem volt egy Gericom Phantomom,amit az ACOMP-nál vásároltam.
    Ketszer ugyan :B jartam a szervizben naluk,de max egy 7en belul kijavitottak a hibat,ami sztem turheto ido,es abszolut emberien bantak velem,telefonaltak is mikor mehetek.
    A hiba Phantom eredetu volt,de meglett :D.
    Persze kinek milyen tapasztalata van,az enyem pozitiv veluk kapcsolatban.

    M.

Aktív témák