Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    Mostani abyssban kipróbáltam a burgeon Wanderer csapatot, elég jól teljesített. 12-3-mat sajnos nem tudtam vele megcsinálni (második félben, első félhez kell az electro + dendro). Az első 3 enemy-t gyorsan egy rotációval el lehet intézni mivel mindhárom neked jön és mindenki kap a robbanásokból, viszont az utolsó 3 enemy-t sehogy se tudtam összecsoportosítani hogy mindenki kapjon az AOE sebzésből, és mivel le kellett cserélnem Nahidát Travellerre, az utóbbi ultijába se fért bele 2 enemy legalább, ezért 3 rotáció kellett hozzá, ami már kicsúszott az időből (összesen 4 rotáció). Hypercarry wanderer csapat (buffok) nélkül pedig nem volt neki elég single target sebzése az időben kitakarításhoz egyedül (első fél 1:20-30 volt).

    Összességében szerintem elég mókás csapat, hasonlóan a Heizou burgeon csapathoz élvezetes vele játszani, viszont mivel Wanderernek nagy a range-je ezért nem kell nagyon aggódni attól hogy a burgeon minket is sebez - ezáltal nem is raktam healert a csapatba, Thoma gyenge shieldje bőven elég volt (EM build ugye a burgeon miatt).

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák