Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • C^^

    őstag

    válasz Floyd80 #194 üzenetére

    Hali.
    Szerintem vinnie kell 1000en. Az én innomon is 2.0ns-es ramok vannak, és mégis 900az alap órajele. Gyári hűtést szerintem cseréld, bár a venti segíthet, de ezt majd a nálam nagyobb sufnituningerek megmondják hogy érdemes. Terhelés alatt ha gyárival nem megy 70-75 fölé az már jó, de ha idővel mondjuk vf700 alcu-vagy CU ra cseréled, akkor még 5Von járatva is (így jó csendes) 60°C alatt tudod tartani. Bár ez függ a házad szellőzésétől, meg a szobahőmérséklettől, pára, stb...
    A driverről annyit hogy próbálgass, és találd meg a megfelelőt. Ami a leggyakrabban bejön az embereknek : 78.01 teszthez és Ztweaked 82.12 game-hez.

    MOD: linkek
    82.12 Z-tweaked
    [link]

    78.01
    [link]

    [Szerkesztve]

  • schumi

    aktív tag

    válasz Floyd80 #194 üzenetére

    hát ha jól meg van oldva a házban a légkeringés akkor egy +hűtő a videokaridnál segíthet sokat, nekem most Asus alap hűtőm van egyenlőre, de simán 85 fok körül cirkált nagyobb terhelésnél, betettem egy 8cm-es hűtőt kb 30fokban megdöntve (h a levegőt a ház eleje felé nyomassa-ahol van egy másik hűtő ami a proci felé tolja tovább a meleglevegőt , onnan meg kiszívja egy 12cm-es hűtő+a táp venti), ja lényeg h 10 fokot levett róla a 8cm-es hűtő (de a légáramlást jól alakítsd ki a házban, mert ha mondjuk előre nyomatja a vinyóra a meleget és ott ragad... az nem túl szerencsés) így 2d-ben netezés stb közben 40-44 fok, terhelve meg 72-75 fok, tehát 10 fokot lehet nyerni vele, de egy jó hűtő mindenféleképpen kell majd a vgara

    Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

Aktív témák