Új hozzászólás Aktív témák

  • Dudu67

    tag

    Sziasztok, segítség kellene!

    A történet a következő. X üzletben vásároltam egy alaplapot, ami összeépítés után meg se nyikkant. üzletbe vissza másnap--> szó nélkül hozta a rá következő napra egy újat.
    Összeépítés, ez már elindult,installálás-->SLI funkció nem indítható el. Kiépítés, üzletbe vissza, reakció az előzőekben leírt, szó nélkül hoztak másikat. Összeépítés, installálás,de az SLI itt sem megy. Azt hittem én vagyok a hülye ezért próbálkoztam többféle driverrel, régebbivel, újabbal, de csak nem indult az SLI. Segítséget kértem hozáértő barátomtól, eredmény semmi. Komplett gép be az üzletbe (sajna kicsúsztam a 3 napból) aranyosak voltak, ők is próbálkoztak de eredmény nélkül. Ott az eladó kiépítette az alaplapot, hogy elküldi szervizbe.Papírok rendben kitöltésre kerültek.

    Kérdésem a következő: Van-e lehetőségem egy másik tipusú alaplap kérésére, mivel kétszer egymás után ua. hiba jelentkezett ugyanolyan tipusú terméknél és már nem igazán hiszem, hogy a következő alaplap működni fog.

    Próbáltam visszaolvasni, de ilyen hozzászólást nem igazán találtam, vagy csak nem figyeltem oda eléggé. Ha van már ilyen akkor elnézést kérek kérlek írjátok meg a számát.

    Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Új hozzászólás Aktív témák