Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TestamentDNR

    aktív tag

    válasz consono #84515 üzenetére

    Viszont a 4090-es durván UV-zva alig veszít az erejéből, úgyhogy ebből a szempontból jó erős gépeket lehet majd gyártani vele így is. Ráadásul nem is annyira forró fejű.
    Kicsit már bánom, hogy nem indultam el MXM Clevo irányba. :))

    [ Szerkesztve ]

  • RM007

    addikt

    válasz consono #84515 üzenetére

    Persze mindig hasonlítunk az asztali vonalhoz mennyi a jelen különbség, de ha csak 80-100-150W.... TDP és TGP maradna akkor is látványos javulás lesz mint mindig generációs ugrás idején. Mindig van minőségi előrelépés, mint most is nem csak a plusz megemelt fogyasztás hoz akkora teljesítmény többletet. pl (gtx 680(100W) vs rtx 3060(60-115W TGP) mobile) :)

    #84516 TestamentDNR:
    Ha jól értem amire gondolsz, ahhoz egy lottó 5 nyeremény mellett új még gyorsabb procival rendelkező mxm fogadó laptopra is szükségem lenne. A mostani legújabb procik amik kitudják rendesen hajtani. Persze a dlss3 miatt kíváncsi lennék még egy jövőbeli upgrade lehetőségre, de nem a 4090 lenne a kiszemelt, az túl drága és lesz is a jövőben. :D
    elértettem.... :R

    Ha visszahoznák ezt az asztali laptopos vonalat akkor érdekes lehetne. Sajnos alig látok valami megvásárolható elemet ehhez a Clevo vonalhoz, aksi, venti, töltő embertelen árban. Ha itt valami elromlik az érdekes lesz. Van egy olyan tervem a későbbiekre nézve hogy vennék még egy ilyen mxm adaptert a még jelen lévő rtx 3070-es kártyámhoz és visszaállítom az MSI GT70-et olyanra mint volt korábban, és pl azt utaztatom majd a nyáron, ápolom, formában tartom és használom itthon is időnként. A másikhoz meg hozzá sem nyúlnék szétszedésileg. A játékok az MSI-vel is szépen futottak. Jelen pillanat pont ezért úgy hagytam mindent csak fel kell csatolnom az erőművet és már mehet is a móka a rengeteg mindennel ami ott van. Szóval nincs még temetés, lesz itt még kis tesó. :DD

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák