Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2018

    aktív tag

    válasz gago1975 #62879 üzenetére

    Nincs meg a tv. Törölték a rendelésem állitólag én voltam. :D Hát nem, felajánlották rendeljek újra vagy inditson reklamációt. Telecom nincs a helyzet magaslatán még mindig. Beszéltem a chaten az egyik ügyintézővel és az olcsóbb bx-es oled tv mellett kötöttem ki végül. Számomra az a pár ficsőr amint a cx es tud nem számít inkább hagytam a zsebemben 50k-t. Jövőhétre csúszik a dolog péntekre azaz mára igérték az 55bx-et. De már a számlát garilevelet azt kaptam, illetve futártól értesítést hogy náluk van raktáron. Szóval fogom kapni. Tescoba ki volt állítva elektro outletbe egy 65" oled lg tv ott volt szájtátás rendesen. A fekete az fekete tényleg. Na meg a méretén is hüledeztem. Még nincsen kábel a laposhoz , az xbox one x hez van a gyári 4k 120-at tudó kábelem egyelőre.

    [ Szerkesztve ]

  • DonDragonka

    őstag

    válasz gago1975 #62879 üzenetére

    Hát itt most had mondjak ellent én... :R
    Az egyik leghisztisebb műanyag amivel valaha találkoztam notinál, az ami a G733-on van. Még a TUF is jobb nála mer az ronda meg nem annyira pihe-puha-fincsi, de cserébe nem olyan mint a zsírpapír (esküszöm G733-hoz rühellek hozzáérni mert olyn dzsuvás lesz tőle mintha kolbásztöltés közben neteznék, és ami foltot hagy azt piszok nehéz letakarítani), de ez még csak csak, viszont az, hogy az a "gitárpengető" (nem tudom mi a hivatalos neve) ami dirket érzékeny műanyagos cuccokhoz van kitalálva, hogy bontás közben ne barmolja szét a peremet, képes olyan nyomot hagyni mintha fémmel feszegettem volna na azon kibuktam. A TUF-ot rommá szerelgettem, azon nem mondanád meg, G733-at 1x(!!!!!!!) kaptam szét, óvatosan, figyelve mindenre is, amikor a RAM-okat meg az SSD-ket tettem bele, de sikerült két helyen is megbarmolni a peremet. Szervizes lennék ezt nem is vállalnám, mert kb. lehetetlen küldetés barmolás nélkül szerelni....

    Meg egy kiegészítés, csak az egyértelműség miatt, nekem nem volt és nincs is pixel hibám... Vagy ha van azt nem vettem még észre mert monitort használok... :D :R

    2018!!!!! Tényleg mizu a brutál TV-s megoldással? Ez engem is érdekelne
    Közben már írtál... :R

    [ Szerkesztve ]

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

  • Xerath404

    aktív tag

    válasz gago1975 #62879 üzenetére

    Szia!
    Én ezt a műanyagozást, csak azért írtam mert DonDragonka említette mikor szétszedte a két gépét a Tuf és a G733-at, megjegyezte hogy nem tetszik neki a gagyi műanyag a g733 nál, én tudom hogy jó gép, de a prémium nem ott kezdődik, én csak ezt a "aminekemvanazalegjobb" mentalitást nem szeretem, mert nagyon félre vezető mindent a helyén kell kezelni, gondolj vissza Gurus-al mit le balhéztál emiatt a mentalitás miatt az ő asus ával.

    Abba pedig bele sem kötöttünk hogy a laptop 115+15 wattos 3080-at kap mind ezt mux switch nélkül, azaz sok helyen egyforma teljesítményt nyújt egy combosabb 3070 el, és tudtommal G-sync sincs benne. Messze van ez a prémium gamer lapostól, de nincs is ezzel gond hisz az asus sem szánta annak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák