Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz ricogsm #60386 üzenetére

    Erdekes. Januarban majdnem rendeltem toluk gepet, akkor meg a magyar cim is kivalaszthato volt.

    Lehet a mostani korlatozasok eredmenye.

    FőDudu

  • olahjanos4

    csendes tag

    válasz ricogsm #60386 üzenetére

    #60386ricogsm nem szállít jelenleg a COVID miatt Mo.-ra, illetve -elvileg bizonyos modelleket még Németországon belül sem, nekem indok nélkül stornózták a német szállítási címre kért megrendelésem, majd egy hétig tartó emailezgetés után kaptam vissza a pénzem, izgalmas volt :( :(
    #60389 ricogsm Köszönöm ezt holnap kipróbálom, bár nem tudom hogy amit jelenleg én beállítottam azután overboostol-e a CPU ? Ezt hol tudnám ellenőrizni ? :F

    Jelenleg ezt van LETILTVA

    #60390 KillHates Nem, sajnos attól, hogy Windows módba teszem ugyanúgy nem jelenik meg :(

    --> #60393 FőDudu Asus Zephyrus G15 GA503 (R9 5900HS, RTX3060, 165Hz QHD, 16GB Ram) Radiumtól hazai vásárlás 36 hó gari -- igen tudom h Radiumról több rossz tapasztalatot írtak, nekem nem volt a vásárlás alatt semmi problémám, pedig ebből a gépből csak pár darab érkezett az országba hozzájuk elsőként és hamar elfogyott, de egy hétig tartották nekem, (amíg a Cyberport.de visszautalta a pénzem) :C ezúton is köszi :R

    Amiről beszéltünk és féltem : "alap" felhasználás közben, abszolút néma a gép,[ 10+ megnyitott oldal, Youtube, Word ] egyszerre amire használom, szépen bírja. Eddig nagyon elégedett vagyok. Az XPS után semmiben nem érzem visszalépésnek. Amikor kap terhelést... hát igen akkor hangos :)) (mármint az XPS-hez képest, még gamer laptopot nem nagyon hallottam még úgyh nincs összehasonlítási alapom) de úgyis fülesben játszik az ember, akkor meg inkább legyen hangos de "hűvös" :D most kb medium beállításokkal 4 óra Warzone közben indítottam egy HWinfo-t.

    (Overboost -remélem- kikapcsolva), de azért biztos ami biztos

    https://www.reddit.com/r/GamingLaptops/comments/ll8150/asus_zephyrus_g15_5900hs3070_factory_lm_review/

    ezen cikk miatt, kap egy újrapasztázást KillHates mestertől :R ha minden jól alakul + talán egy hűtőpadot

    #60394 11991119 Nem tudom, hogy normális-e, de nekem is veszít az akksiból, kb pont 80%-ra egy hosszab 2-3 órás játék során a gép. :K

Új hozzászólás Aktív témák