Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Volband

    csendes tag

    válasz tutis #104687 üzenetére

    Ha jól olvastam a kommented, akkor egyedül Warzone-ozni szeretnél? Nem játszom ilyenekkel, de ez alapján az rtx 3050 6GB-os Acer elérné az ajánlott küszöböt - ne nézd alatta a különböző beállításokat, mert úgy tűnik ennél a játéknál rosszul tüntették fel őket. Ez a srác több Warzone videót is készített a 3050-nel, és úgy tűnik még ultrán is tudja tartani az 50-60 fps-t. Ráadásul ez a 4 GB-os változat, szóval a 6 GB-os szerintem még ennél is jobban teljesítene. 75 wattja van az Aceres 65 helyett, de szerintem túléled, ha nem tudod ultrán futtatni.

    A GeforceNow egy jó javaslat volt amúgy a másik usertől, de azt tudnod kell, hogy én eddig két helyen próbáltam wifiről futtatni és mindkétszer voltak input laggok, 10-20 percenként (ha többen voltak a wifin, akkor inkább 5-10 percenként) pedig újrakalibrálás is, ami egy szimulációs játék esetében nem gáz, de fps-nél átfejelnéd a monitort. Van akinél semmi ilyesmi nem volt. Az ethernet kábel megoldotta a problémát, de ha a te párodnál is úgy van a wifi, mint az enyémnél, hogy a fél lakáson keresztül kellene húzni a kábelt, akkor gyanítom nem díjazná. Mindenesetre ingyen ki tudod próbálni, csak a beállításoknál ne felejtsd el beállítani, hogy 1080p-ben streameljen.

    Ha tényleg nagyon ergya a mostani géped és tényleg csak lövöldözgetnél warzone-ban, akkor szerintem nem érdemes túlköltekezned magad. Írd be az első linkemen lévő oldalra a mostani specifikációid (dxdiag-gal meg tudod nézni a gépeden), aztán valamelyik olcsóbb gépét is, amit kinéztél. Lényegében minden egy új világ lenne a számodra. A Warzone szebb lenne, a AAA játékok meg legalább elindulnának.

    Én azért vennék per pill egy IRX9-et, mert nekem a laptop a tv is, a tanulás is, a játék is, meg úgy igazából minden. Ha veszek egyet, akkor egy 5 évig nem akarok se más laptopokat nézegetni, se ezt az újat szétcsavarozgatni, mert valami épp kevés benne. A te esetedben viszont nehezebb lenne megindikolni egy közel 400 000-es kiadást azzal, hogy valamivel szebbek a színek, vagy hogy very high helyett ultrán is megy a warzone, amit egyébként vagy észreveszel, vagy nem. Csak legyen benne legalább 16 GB ram.

Új hozzászólás Aktív témák