Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vigneau

    félisten

    Sziasztok!

    Pár user error befigyelt tegnap nálam, mikor az FX507XE-n átálltam Windows 11-re - egy darabig Windows 10-en voltam (próbaképpen). Az ember azt hinné, hogy a Windows 10 után a 11 csak látja már az nVME SSD-t, de végül kellett ide is az IRST driver.

    Aztán jött a BitLocker, amiről addig nem is igazán tudtam, hogy létezik, amíg adatvédelem gyanánt le nem tiltotta a meghajtóimhoz való hozzáférést és csak az MS fiókban tárolt kódokkal tudtam felnyitni őket. Nem először telepítek Windowst, de mindig van nekem valami új a nap alatt... :B :DDD

    Az i-re pedig ez tette fel a pontot:

    Lassan 10 éve nem találkoztam ilyen buggal. Panaszkodnak páran a neten is, van, aki szerint pl. az Armoury Crate kavar be, míg mások szerint csak a laptopgyártó által megjelölt VGA drivereket lehet telepíteni. Igazán nem találtam rá megoldást, de ha ez csak egy kiírás és nem okoz zavart a valós működésben, akkor elengedem. Szerencsére (véletlen) kattintásra nem választja a dVGA-t, eddig mindig látta is az OS, csak furcsállom.

    Apropó, Intel és nVidia VGA driverek terén van, aki közületek mindent felpakol, vagy driver only és kész? Agyaltam rajta, hogy az ARC műveleti központ és a driver frissítő talán annyira nem lényeg, - főleg, hogy utóbbi hibát generál frissítéskor. A zöldeknél meg vajon van értelme a HD Audio-t és a PhysX-et felrakni? Experience-t már jó ideje nem telepítek. a többit felraktam, de vajon kell-e...

    Köszönöm szépen, ha valaki érdemben ír valamit, minden infó jól jön. :R

    Vigi

    Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

Új hozzászólás Aktív témák