Új hozzászólás Aktív témák

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz Lasersailing #74408 üzenetére

    Én odaírom a negatív dolgokat, User eldönti mi kell neki, megfelel -e neki így. :) Így helyes. Nem költök ódákat egy márkáról. User függő ki mivel tudd együtt élni. Szerintem még Maxx is tudna mondani az x170-ről hátrányokat :DDD , Ahogy a Macbookról is lehet negatívat mondani.

    Gyerek mellet szerintem: Nagyobb hangsúly van a Thermalon, nem mindegy, hogy 0-22dB vagy 48dB porszívózik a laptop :K, illetve a strapabíróság, borul esik akár, és SSD az nem fájdul meg egy koppanástól sem. Sok friss gyerekes kollégáknak adtam ki HO anno Elitebook 8470P-ket mivel elpusztíthatatlanok... Kocsitetőről zakózot, asztolról, gyerek lerántotta... Azok szerintem mindent túl éltek, még van 4 tartalék a raktárban.

    Múlt heti történet:
    MSI GX 60 Destroyer 3CC (Ez sose látott hivatalosan WIN10-et... 2013-2014-es):
    AMD + AMD kombó (Most horkant fel az egész PH... :D A10 + R9 bezony...)
    2017 óta nincs driver ami mind 2 kezeli - Windows 10-en nem is működik megfelelően...

    1. Volt Szovjet elvtársaknak köszönhetően BIOS unlocked.
    (Természetessen FreeDos PD + mókolás, laza 3 óra mert sehogy nem ette meg a bootPD-t)
    2. Beállít minden gyárira ahogy ciril betükkel le vagyon írva. Ohhh király bootol a windows.
    > RESTART
    BIOS: GPU Power Express letilt (nincs Crossfire)
    > BOOT
    Nah akkor 15 Catalyst megy fel az integráltnak + utána azonnal a friss Adrenalin az R9... Gondolkodik, felmegy... JEEE, Elindul működik minden fata!
    > RESTART
    BIOS - GPU Power Express ON
    > BOOT
    AMD: Kompatibilis hardver nem található ('nyád hogy van, 2 doboz heetset bontom...?!)

    REPEAT:
    Bios - Reset - Beállít - Csökkentet mód -> DDU -> Driverek dara.

    OKÉ most kinyomva hagyom a power express-t úgy se használ külső cuccot (Teló: Rákérdez, nem érdekli fusson W10 és ne dobja el BSOD-al)

    Yé működik, Restart működik még egy Restart, nem működik...
    (AZ 'nyádpi.............. Azt aki téged megalkotott az a Taiwaini bértervezőt azt)

    3. Kör akkor, Akkor nem piszkálom a GPU Power Express-t nem lesz Adrenalin (bezzeg 2 ruszkinak működik a forumon), jó a Catalyst is tök mindegy... Elsőre minden zökkenő mentes, van átlátszóság, indul steam, nem laggol, 4k videó simaliba, Rocket League pöc röff, FPS is van azért mostmár nem 24db képkocka /mp...

    WinUpdate -> Letilt AMD driverek.
    Kikapcs

    Takarít, tisztít (fizikailag), feldriverezz, MSI vezérlő appok.
    Clone -> ISO -> PD Usernek odaad (NE HAGYJA EL!)

    Lefuttat pár tesztet, minden megy pöcc röff 8 éves masina mozog él, használható, napi rutinra.

    Még ha mazoista leszek, nézek egy kört hátha... van valami HACK, hogy R9 friss driverből táplálkozzon....

    Mission Completed:
    Inventory added x1 Chivas Regal 1L
    Inventory removed x2 Heets
    Time: 8h13min
    Note: B'szodjon meg az AMD... :DDD

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

Új hozzászólás Aktív témák