Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Silverboy #74409 üzenetére

    X170-el kapcsolatban hátrány?
    Hááát nem is tudom! :D
    Úgy vettem észre, hogy ez mehet éjjel/nappal akár heteken át és semmi gondja, meg se reccen...ez (is) össze van rakva és hardverileg is nagyon rendben van!
    Hűtés/vezérlés/CPU és GPU háát TOP nagyon. (Full) Obsidian is ott van és az nélkül nem tudom hogyan lenne, de azon belül is minden be van állítva és megy minden szépen f*szán... :K /minden testre szabható/

    Alapon Silent módba van a hűtés, ha gamelek (max. részletesség mellett, 1440P 120Hz G-Sync (TV-n) :K ) akkor Extreme módba van a hűtés vezérlés, de van még Manual, EC Automatic , Max Speed , Normal Mode... a CPU OC is mehet(ne) neki ha kihasználnám, ott csak a 340W hűtés szabhat határt , ja és a GPU is OC képes! Itt a CPU sem olyan, mint BGA-s társaik (más laptopok esetén..)

    GPU az csak az nV van (2080 Super (200W+) MXM Card... /iGPU nincs és nem is kell!/ CPU meg ügye Socket LGA 1200 (nem BGA-s) , sok port (USB,USB-C,mDP,HDMI,stb..) meg minden Extra (4 db M.2/NVMe/PCIe csati "bővíthetőség") és összességében hangosnak sem .mondanám, de azért az asztali CPU + MXM Card ha eszi a kakaót, akkor a hőt is termeli és a ventik szépen kifújják a hőt és a hőmérsékletek bőven 80c fok alatt maradnak.. Mit mondjak még? :D /rosszat tényleg nem tudok, de a jó tulajdonságait még tudnám sorolni, de felesleges...használni kell!/

    SSD műkődési idő(k) már közelítik a 300 napot :) /szóval azért megy a gép, még ha csak IDLE is főként, de megy/ :R

    A hűtést is felesleges havonta kifújni, pucolni, mert nem igen van mit...egyáltalán nincs benne por lerakódás, még ha szinte megy is végig.... csak az alján van por lerakódás (hátlapon) amit a hűtőpad fúj rá, de a hűtőpad ventik azok porosak szoktak lenni és azt ki kell pucolni tényleg. :K /a gépbe meg elvileg auto kifújja a port "öntisztító", olyan tech. ami jó/

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • FőDudu

    addikt

    válasz Silverboy #74409 üzenetére

    Hol van ez ahhoz a mokahoz kepest, amikor a nejem HP Probook 450G1 laptopjaba rendeltem alaplapot. Megdeglett az eredeti, Intel volt 2GB Radeon 8750 karcsival.
    Jo kis gep volt az, hat nem dobtam ki.

    Neten talaltam ugyanazt 455G1 alaplappal szarehugye (60GBP). PN egyezett a cimkejen levovel.

    Hat a 450 es a 455 kozott 1 pici kulonbseg van. Az egyik Intel, a masik AMD ;)

    Azaz a procin kivul minden egyezik.
    Az utolso furatig, a szalagkabelek, a tolto, a hutes.
    Csak a proci mas benne. Nem baj, lottem egyet 20 Euroert a neten.

    Igy a gep megy, ugyanis a W10 siman tulelte ezt a szep kis architektura cseret is.

    UI: Intel Core I3 proci elado. ;)

    [ Szerkesztve ]

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák