Új hozzászólás Aktív témák

  • tomy17

    csendes tag

    válasz KillHates #69179 üzenetére

    Köszönöm szépen a gyors és hatékony munkát! :R Reméltem, hogy tetszik a gép egyébként… :D

    Volt szerencsém a mester Alienware teremtményét kézbe venni és óriási élmény volt látni a 4K-s OLED kijelzőt, valamint megtapintani a kerámia burkolatot. Elképesztő vékony gép, hatalmas teljesítménnyel! :Y

    Visszatérve az Asusra, ez egy Scar 15 G533QR. Nagy vágyam volt ez a gép és az én igényeim teljesen kiszolgálja még jó néhány évig. A memóriákat kicseréltem 2X8 GB HyperX Impact-ra (3200, CL20) és a gyári ramokhoz képest észrevehető az előrelépés. Rengeteg RGB és egy egyedinek mondható megoldás is található rajta a cserélhető “Armor Cap” személyében, ami egyébként elvileg 3D nyomtató használatával bármilyen színben megalkotható.

    Egyetlen negatívumként tudom felhozni a MUX/Advanced Optimus hiányát, de a DisplayPort-Type-C kábel megoldja ezt is egy monitorral. Ezen a modellen ugyan nincs Webcam, de nekem nem is igényem, így ha láttok jó árban és tetszetős, akkor jó választás lehet 3060-al is, viszont a hűtést nyilván rendbe kell tenni. :DD

    / ROG Strix / - Scar 15, Scope NX TKL, Keris WL - / LG27GP850B / Logitech Z623 /

Új hozzászólás Aktív témák