Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    Na fejlemeny van Razer Blade Advanced ugyeben...

    Cseteltem Amazonos robottal, mert gyanus, hogy a pentek reggeli rendeles ota semmi nem tortent. Aztan kertem egy ugyfelszolgat, a robot nem tud mindenben segiteni.

    Szerintuk a bankom nem authorizalta a tranzakciot - holott latom a beterhelt osszeget (pentek este), latom az authorizacios kodot, stb. Mint egy normalis terheles.
    Ugy tunik, csak lefoglaltak az osszeget - ahogy pl. szalloda preauthorizalja a kartyat.
    Szep is lenne, ha nem lehetne egy szallodai foglalast azert kifizetni mert hetvegen terhelik.
    Szoval hazudnak.

    Mivel a kezelo elismerte, hogy esely sincs a gyors szallitasra (Covid/Brexit/Stb), igy lemondtam. Lesz par nap mire feloldjak a preauthorizalt osszeget.

    Szoval nem lesz ezen a heten Razerem - legalabbis eleg valoszinu.

    Most mar varok par napot, kivancsi leszek milyenek az ujak a 3060/3070/3080 kartyakkal.
    Igaz meg csak a Base modellek jelennek meg holnap - de igazabol nem surget az ido.
    (Persze bosszant a dolog, de nem szeretem ha hulyenek neznek. Viszont legalabb ilyen jo gepet fogok venni. Csak kicit kesobb.)

    Szoval a kereses megint indul - szoljatok, ha lattok valami eros de 'business look' gepet ami halk is.... USB toltes, 5-6 ora akkus uzemido feltetel.

    [ Szerkesztve ]

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák