Új hozzászólás Aktív témák

  • HDAdriano

    tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni még utoljára... :D
    Az összeg 580K nagyjából amit én magam kinéztem segítségeitek alapján az a Vortex IX 15,6" és Octane VI 15,6". Garanciát maxosat tettem rá és a Pixel garanciát is, nem tudom ezzel mi a véleményetek tapasztalaitok, megéri-e.
    (volt még egy modell amit néztem a Proteus VI csak ott nem tudok kérni német kiosztást, meg G-sync hiány)

    Vortex: 16Giga Ram, 2060/1660TI, 1TB 5400RPM HDD, Pixel gar, 2 év gar, nincs OS, -501K/481K
    Octane: 9400f, 16Giga Ram, 2060, alap SSD, Pixel gar, 2 év gar, nincs OS, -530K

    A maradék pénz az Headsetre kell, SSD/HDD-re kell, meg egyéb dolgokra.
    Az Octane az fejleszthető bőven csak lehet, hogy az életbe nem fogom fejleszteni hanem eladom és megyek vissza Desktop-ra (5 évre tervezem használni).. A Vortex azzal meglennék elégedve csak ott a CPU aggaszt, hogy kevés lesz pár év múlva.
    Tudom a 2070-t javasoljátok mindenhol csak nekem az már kicsit drága Clevo-ba Vortex-be meg szükösen férne bele, véleményetek ezzel kapcsolatban? Sokat nem fogok tudni rajta játszani max napi 1-2 óra inkább hétvégente lesz rá időm csak itthon meg van egy PS4 Pro.

    Szerintetek melyiket válasszam?
    Válaszokat előre is köszönöm! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák