Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz echterion #16745 üzenetére

    Gondok...... :) Még én a nagyon hozzá nem értő is képes már nulláról összerakni, beüzemelni ha úgy tetszik hekkelni egy ilyen gépet. Hát még ő ..... :U Nem olyan nehéz az, könnyen elsajátítható bárkinek.
    A kérdés ami ezzel kapcsolatban felmerült bennem, a gtx 880m korában volt 120hz 3D kijelző? Szerintem akkor még nem. Valami támogatás hiány lehet, mint ahogy én sem tudok 1070-es kártyát tenni a gépembe, mert nem kapna képet......

    Szerintem az egybeforrasztott gép nagy marhaság, ha az ember hosszútávra tervez. Azért az egy nagy biztonság ha meghibásodások esetén könnyen leválaszthatóak bizonyos egységek, nem beszélve a vga upgrade-ről. Na azt lehet bátran strapálni játékilag, mert ha behal én magam is meg tudom oldani a javítást. Legalábbis annak aki ért hozzá, aki meg nem annak legyen a kész tessék viheted opció, de azt a használt gépet még eladni is nehezebb lehet később. Én olyat tuti nem vennék. De ez csak egy vélemény, nehogy megsértődj rajta, mert nem volt ilyen célom. :R

    Persze az tény, hogy olyan rakd össze dolog már alig van. :W És az is hogy sokan a létezésükről sem tudnak.

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák