Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz sherlock82 #88158 üzenetére

    Igen, köszi. Örülök is, így lehetőségem van gyönyörködni a mai futásomban. :N

    Két hét kényszerpihi után tegnap tudtam először görgőzni, ma pedig először kimenni kocogni. Tudtam, hogy délutánra szebb idő lesz, de vonzott a hó, így még havazásban indultam neki. Így is később, mint szerettem volna, mert kivittük a Gyerekeket szánkózni, hógolyózni, hóembert építeni).
    Próbáltam a szokásos alapozós hosszú futásomat futni; Z2 (elsősorban az alsó fele), cadence 170+ - ez a kettő máskor együtt tud mozogni úgy ahogy, hát ma nagyon nem. A végén el is eresztettem a pulzust, csak a cadence-t próbáltam tartani, de borzalmasan ment. Ha nem zenére futok, azt hiszem a szokásos 11.11km-re lőttem volna - így azért bennem volt a dac, hogy meglegyen a havi fm, és végül kipréseltem magamból 22.22km-t. Már csak azért is, mert jövő héten megint nagyon kevés lehetőségem lesz futni...

    Nagyon szép körülmények között indultam neki, de a havazást egy idő után havas eső váltotta, és az enyhébb idő miatt a hó is olvadásnak indult, kaptam a nyakamba rendesen a jeges szeretetcsomagokat :) Rengetegen voltak az erdőben, szerencsére nagyon sokan gondolták úgy, hogy a gyereknek jobb lesz odakint, mint a négy fal között.
    Igyekeztem nehezebb szakaszokat választani, sarazni-jegezni, mert nem nagyon futottam még ilyen közegben, minden apró tapasztalatmorzsa jól jöhet.

    A kocogás miatt sem vagyok nagyon elkenődve, tudom, hogy max egy hét kihagyás az, ami úgy-ahogy büntetlenül belefér, hát most lesz honnan visszatornázni magam.

    Unalmas grafikonokat nem is hozok inkább, inkább csak képeket, most azt sem sokat.






    Szerk: A Pega Trail 3 GTX remekül vizsgázott!!! Ez volt az első komolyabb bevetése, szerintem ő ujjongott örömében minden egyes pocsolyánál. Nem is kíméltem - de gyakorlatilag száraz zoknival szálltam ki belőle itthon :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák