Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    válasz parandroid #82412 üzenetére

    Inkább az a kérdés, hogy az illető mire gondolt, én semmi hasznát nem látnám ha beszerveznének egy világversenyre 100 méteres sprinten, aztán ott kullognék nagyon lemaradva. *nkább az a durva, hogy nem is érzi hogy ez ciki.

    (Eddie a sas tök más kategória, mert nekik eleve nem voltak síugróik, talált egy országán belül niche sportszámot, és megtette azt ami az induláshoz szükséges, ráadásul ott a belépő szint hogy tudjon ugrani arról a sáncról, nem összetörve magát.

    Amúgy gyerekkoromban volt otthon egy könyvünk amiben egy-egy országról voltak leírások, és ott volt a születéskor várható élettartam. Magasan Szomáliában volt a legalacsonyabb 33 évvel. Azóta olvasgattam az országról, gyakorlatilag béke sosem volt, hadurak, kiskirályok állandó háborúja van, a hivatalos kormány ma is csak kis részét ellenőrzi az országna, nagyrészt amúgy is sivatagos, nagyon csóró az egész. Meg mivel nem volt kormány, amelyik tiltakozzon, oda kezdték lebaszni az arra járó hajók a szemetüket, így idővel a halászat elehetetlenült, így helyette elkezdtek kalózkodni, a szomáli kalózok azóta is rettegettek arrafelé.

    Na ez az az ország, aminél nagyon nem csodálkozok a korrupción, és akkor enyhén fogalmaztam, ami nálunk van az ahhoz képest kispálya, ráadásul ott a sokkal kevesebbnek lopják el a nagy részét...

Új hozzászólás Aktív témák