Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz bandus #68467 üzenetére

    Kb 2015 óta olvasgatom dcrainmakert, még nem igazán láttam olyat, hogy ne a garmin lett volna a legjobb, még akkor sem amikor nyilvánvaló volt, hogy nem az. Mostanra kvázi monopólium lettek és a legtöbb ember őket veszi mindegy mit csinálnak, most épp jók a termékeik (nem mindig volt így), de nagy cég jóhiszeműségében bízni sosem érdemes (lásd apple, mivel így is - úgy is a fél világ veszi azt csinálnak amit akarnak és az egyik legetikátlanabb cég).
    A tartalom amit csinál jó, de én is elfogultnak tartom így mindig felteszem a kérdést, hogy vajon mit hagyott ki és miért, illetve mi az amit alá- vagyu felülbecsül és miért. Nem érdemes érzelmi kérdést csinálni belőle.
    A garmin is volt, hogy pulzust mért rendszeresn rosszul, vgy gps-t, vagy mindkettőt, sosem tőle tudtam meg.

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz bandus #68467 üzenetére

    Azért nem annyira tragikus a helyzet, és a verdiktben sem ezt írja. El tudom képzelni, hogy a pontosság mind gps, mind pulzus terén javulni fog idővel, pár szoftverfrissítés után. Biztos, hogy a FR955 vagy akár egy fenix 7 is csinál néha hasonló blődségeket. Utóbbi mondjuk nagyon nem ez az árkategória. Az FR955 viszont tényleg elég erős cucc lett azon az áron. Kár, hogy full plasztik játékóra dizájn, a prémium anyaghasználatért pedig el is kérik a prémium árat... mert bevallom azért csak hiányzik időnként a garmin ökoszisztéma, illetve néhány dolog, amit az FR745 tudott.

Új hozzászólás Aktív témák