Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HKorn

    addikt

    válasz ígyvanferi #61204 üzenetére

    Fenix bejönne nekem is de én egész nap viselem, stressz és body battery miatt, azok nagy jó mutatók, alváshoz meg egyszerűen kényelmetlen lenne a Fenix szerintem. Bár nem próbáltam még. FR945 ben nagy káva nem tetszik. Vivoactive 4-gyel teljesen meg vagyok elégedve, igaz nem tud semmiféle fancy futós elemzést, de legalább nem zavar össze a sok adat. :D

    Instinct 2 bejön még, az már elég sokat tud, akksija is kb hetekig elmegy, méretben is ok.

    [ Szerkesztve ]

    Run&Ride

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz ígyvanferi #61204 üzenetére

    Nagyon hasonló cipőben jártam én is óraválasztásnál. A Garminokat nézegettem elsősorban (a bemutatótermük amúgy kb. 5 percnyi sétára van tőlem), de rájöttem, hogy kellene valamennyire a kinézet és a strapabíróság is, mert 24/7-ben tervezem hordani. Ha csak mozgáshoz választottam volna órát, akkor egy Forerunner 245-tel, sőt egy 55-tel is bőven kiegyeztem volna. Így viszont idővel a "játékkvarcok" kiestek (meg az Instinct típusú G.I.Joe órák is.). A Venu 2 amoledjének és képernyősimogatásának a gondolatával (no meg a fóliavédő ragasztgatással) nem tudtam megbarátkozni. Fenix-et is nézegettem, de abból a strapabíróbb verziók (a zafírüvegesek) elég indokolatlannak tűnő felárral mentek. Azután került a látómezőmbe a Coros, és kiderült, hogy egyrészt bőven többet tud annál, amire használnám, másrészt viszont mindazt tudja (kialakításban is), ami szükségesként merült fel bennem. Plusz, amikor felpróbáltam az órát, sokkal kényelmesebbnek, jobban "felvekvősnek", kevésbé fejnehéznek (meg mutatósabbnak is, de hát egy erősen szubjektív) éreztem, mint pl. a Fenixet. Úgyhogy azzal el is dőlt.

    Endure. In enduring, grow strong.

  • jimpo

    aktív tag

    válasz ígyvanferi #61204 üzenetére

    Én Fenix 6X PRO-t használok. Éjjel nappal rajtam van, már amikor nem tölteni kell. Ami 5+ nap általában, úgy hogy mindent is mér folyamatosan. 173 centi és 69 kg vagyok egyébként. ;]

    Garmin UltraFit Nylon szíjjal csak 71g az egész, a gyárival 93g ami érzhető.
    Pihenősben használom az UltraFit szíjat, mert akkor nem kell napi 4x levennem az órát a fémdetektor miatt. :O

    A zafírüveg biztos jó hogy karcálló, de könnyebben törik elméletileg.
    Igaz én az első 10 percben pattintottam rá egy üveget, a lünetta meg hagy szokja. A Titán ház még csak csak, ha nem lenne akkora felára én is azt vettem volna. :)

    Műanyag házas órát futáshoz sem vennék, nem hogy napi viseletre.
    Igazából az elején kicsit bántam hogy nem a 6 PRO mellett döntöttem, de az üzemidő kárpótol a mérete miatt. :K
    Én meg vagyok vele elégedve, bár a zenevezérlőt, wifi edzésfeltöltést és az NFC-t nem használom, meg eddig a térképet sem. Mindig tudtam hol vagyok, no de majd egyszer ha nem tudom... :DD

    A GPS pontosság alapján meg kár órát cserélni szerintem, akkor inkább menjen a jelenlegi mellé egy futó szenzor!
    Ha annyira fontos a pontos tempó és távolság akkor mindenképp egy régebbi Garmin Foot Pod, újabb Garmin Running Dynamics Pod vagy pedig egy Stryd kell neked.
    Árban is így következnek, a régi Foot pod 10 ezer környékén kapható használtan.
    Vagy pedig egy Garmin HRM-Run pulzuspánt.

    A GPS továbbra sem a tű megkeresésére való egy szénakazalban!

    [ Szerkesztve ]

    Stryd Next Gen

Új hozzászólás Aktív témák