Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomix24

    addikt

    válasz panaZso #1835 üzenetére

    "Ti nem próbáltátok ezt a mellékelt progit mit tud?"
    Őszintén, ha a kamerához adott progira(szarra) gondolsz, akkor csak ránéztem. Beimportálja a gépre a felvételt, meg bonyolítottan kiírhatod Blu-Ray lemezre, asszem ennyi, töröltem a progit.

    4gb-ra 18 perc fér kb 1080p-ben, duplája majdnem 1080i-ben(legjobb beállításnál.

    Én úgy javaslom használni, hogy veszel egy kamerát, hozzá egy SDHC class10 karit(16GB-al már el lehet indúlni). Veszel egy 2000FT-os usb kimenetes 30-40in1 SDHC kártyaolvasót, és ha ki kell nyerni a felvételt, akkor csak a kárytát mozgatod, a kamerát nem kell áram alatt USB-vel pc-re kötni(ezzel is mennek a munkaórái). TV-re kötött PC-vel, talán a WDTV Dune - Popcorn lejátszókkal lehetne még megnézni a felvételeket. Esetleg a kamerát közvetlenül mini HDMi kábellele a Tv-re is kötheted, és onnan is megy végső soron

    A TV-d szerintem nem fogja tudni kezelni és lejátszani a beépített media playerrel(Samsung/Lg sem tudta). De egyszerü , szedd le a Raw felvételimet amiket lentebb írtam, és egy SD karira másolva próbáld meg lejátszani. ;)

    "Kérdés: ha külső vinyón tárolom a felvételeket, akkor azt hogy tudom lejátszani/visszanézni a tv- eredeti minőségben?" A fenti aláhúzott résszel lehet csak. Konvertálás sem segít.. :( Én PC-TV kombóval tolom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák