Új hozzászólás Aktív témák

  • Imotamen

    csendes tag

    Kamerát fogok venni. Szeretném a tanácsotokat kérni benne!

    A kamerát legjobban igénybevevő folyamat bulik rögzítése lenne, ezért egy sokrétű rögzítőeszközt keresek.
    Gondolni kell a hangos zenére (aminek szeretném, ha a minősége nem sokat csökkenne és nem csak kattogást és zúgást, hanem minél tisztább hangot (sztereót legalább) tudnék rögzíteni).
    A villogó fények, néha a sötét, és persze a gyors képváltások ( közönség, színpad között), minél "zaj"-mentesebb és mosódás mentesebb felvételét szeretném elérni.
    Mindenképp full hu/hd minőségű, memória kártyás / ssd, [vga/svideo kimenet(ez nem olyan fontos)]
    100.000-140.000 Ft közötti összeget tudok kiadni érte (esetleges bővítéssel együtt - pl. memóriakártya).
    És Szeretném ha a memóriájába legalább 2-4 órányi anyagot tudnék rögzíteni.
    (esetlegesen pótaksis megoldással, több órás használat is hasznos tényező ként számítana)

    Az e-digitalban nézegettem kamerákat, de biztos van ahol olcsóbban is meg lehet kapni

    amiket eddig néztem (sajnos munkám miatt pillanatnyilag nem tudok tüzetesen utána járni, hogy eladókat kérdezzek, így leírások és ár alapján ezeket nézegettem):

    Sony HDR-CX105E

    JVC Everio GZ-HM200

    PANASONIC HDC-SD20EP-K
    Panasonic HDC-SD20EP-K Full HD videokamera 16* optikai zoommal
    Ár: 121 300 Ft (nettó ár: 97 040 Ft)

    PANASONIC HDC-TM10EP-K
    Panasonic HDC-TM10EP-K Full HD-s 8GB-os videokamera 16*optikai zoommal, mindössze 227g
    Ár: 129 500 Ft (nettó ár: 103 600 Ft)

    Határesetet itteni ára szerint:
    Samsung HMX-H106

    Tippeket és válaszokat várok, ide vagy privátba, légyszi segítsetek!!!

    Békét - Enemy

    "A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...Kérdés, hogy átérzed-e!?"

Új hozzászólás Aktív témák